• Free shipping from 50 € - Free return - Lifetime repair service

FEEL THE POWDER – PODCZAS DEUTER OFF-LINE DAYS

Weź udział i wygraj 3- lub 4-dniowy trawers narciarski w Alpy, obejmujący dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie i przewodnika.

CO CIĘ CZEKA?

W tym roku będzie jeszcze bardziej spektakularnie – ponieważ deuter zaprasza na 3- lub 4-dniowy trawers w Alpach. Doświadczeni przewodnicy górscy deuter poprowadzą Cię przez trawers narciarski. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będą towarzyszyć Ci podczas najpiękniejszych zjazdów, zapewnią bezpieczeństwo w górach i pokażą w ramach dodatkowych warsztatów, jak bezpiecznie opanować ryzyko związane z narciarstwem backcountry dzięki rozważnemu planowaniu, solidnej wiedzy i aplikacji White Risk. W okresie od 7.03 do 10.03.24 wraz z międzynarodowym, kochającym przygody zespołem będziesz za dnia odkrywać nowe spektakularne górskie krajobrazy w regionie alpejskim, a wieczorem zdobędziesz unikalne doświadczenia i wiedzę w tradycyjnych chatach. Aby zapewnić Ci najlepsze wyposażenie, deuter udostępni Ci do wypożyczenia wybrane plecaki Snow Sport z kolekcji zimowej. Dodatkowo masz także szansę wygrać na miejscu nowiutki plecak lawinowy Alproof Tour.

Aby zaoferować Ci trawers z najlepszymi warunkami śniegowymi, o dokładnej trasie zdecydujemy pod koniec stycznia, do tego czasu potrwa pełne napięcia oczekiwanie. Ponadto, ponieważ zwycięzcy będą pochodzić z różnych krajów, wszystkie wycieczki i warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Jeździsz regularnie na nartach skiturowych, posiadasz dobre umiejętności jazdy na nartach lub na splitboardzie poza trasami i chcesz doświadczyć alpejskiego stylu życia z marką deuter? W takim razie zabierz swoje narty lub splitboard i przeżyj trawers narciarski, o jakim marzysz – offline, wyjątkowy i ekscytujący. Weź udział już teraz, bo przy odrobinie szczęścia możesz wygrać!

Nie przeżywaj kolejnej wyprawy narciarskiej w wyobraźni, lecz weź udział w deuter off-line days!

Wystarczy wypełnić formularz i wziąć udział w konkursie!

Nasi partnerzy:
Trenerzy: eksperci od śniegu i luminarze gór

SPRZĘT: plecaki dostępne do testów

Przy odrobinie szczęścia masz szansę wygrać nowy plecak lawinowy deuter – Alproof Tour!

deuter off-line days

3- lub 4-dniowy trawers w Alpach. Doświadczeni przewodnicy górscy deuter poprowadzą Cię przez trawers narciarski. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będą towarzyszyć Ci podczas najpiękniejszych zjazdów, zapewnią bezpieczeństwo w górach i pokażą w ramach dodatkowych warsztatów, jak bezpiecznie opanować ryzyko związane z narciarstwem backcountry dzięki rozważnemu planowaniu, solidnej wiedzy i aplikacji White Risk. W okresie od 7.03 do 10.03.24 wraz z międzynarodowym, kochającym przygody zespołem będziesz za dnia odkrywać nowe spektakularne górskie krajobrazy w regionie alpejskim, a wieczorem zdobędziesz unikalne doświadczenia i wiedzę w tradycyjnych chatach. Aby zapewnić Ci najlepsze wyposażenie, deuter udostępni Ci do wypożyczenia wybrane plecaki Snow Sport z kolekcji zimowej. Dodatkowo masz także szansę wygrać na miejscu nowiutki plecak lawinowy Alproof Tour.

Aby zaoferować Ci trawers z najlepszymi warunkami śniegowymi, o dokładnej trasie zdecydujemy pod koniec stycznia, do tego czasu potrwa pełne napięcia oczekiwanie. Ponadto, ponieważ zwycięzcy będą pochodzić z różnych krajów, wszystkie wycieczki i warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Jeździsz regularnie na nartach skiturowych, posiadasz dobre umiejętności jazdy na nartach lub na splitboardzie poza trasami i chcesz doświadczyć alpejskiego stylu życia z marką deuter? W takim razie zabierz swoje narty lub splitboard i przeżyj trawers narciarski, o jakim marzysz – offline, wyjątkowy i ekscytujący. Weź udział już teraz, bo przy odrobinie szczęścia możesz wygrać!

 
Od 7 do 10 marca 2024 roku!
 

Trwająca od 3 do 4 dni wyprawa narciarska przez Alpy, obejmująca podróż (tam i z powrotem), wyżywienie i zakwaterowanie oraz przewodnictwo.

Dokładny harmonogram weekendu zależy od wybranej trasy.

Możliwe są następujące trasy:

 • Od przełęczy Gardena do jeziora Braies:

      Zapierające dech w piersiach krajobrazy
      Możliwa jako wycieczka 3- lub 4-dniowa
      Mieszanka noclegów w schroniskach i noclegów w dolinie
      Decyzja do połowy stycznia 2024 r., w zależności od warunków śniegowych.

 • Trans Alp:

      4 dni trzy kraje (Włochy, Szwajcaria, Austria)
      Noclegi zawsze w dolinie
      Możliwe warianty z Scuol lub Samnaun
      Bardzo dobry stosunek zjazdów do podjazdów

Ucz się od profesjonalistów - zatrudniliśmy dla Ciebie najlepszych z najlepszych: Przewodników górskich, badaczy śniegu i zawodnika skialpinizmu. Kto jest kim w rodzinie deuter podczas dni deuter off-line.

Michael Bückers

Góry są jego światem. Ruch to jego żywioł. A kiedy w grę wchodzi śnieg i podobnie myślący ludzie, dzień staje się świętem puchu. Michi (ur. 1984), certyfikowany przewodnik górski i narciarski oraz naukowiec sportowy, pracuje w marketingu sportowym dla Deutera. Swoje motto życiowe zaczerpnął od legendy alpinizmu Alexa Lowe'a: "Najlepszy wspinacz to ten, który ma najwięcej zabawy".

Ben Reuter

Mało kto wie więcej o białym złocie niż ten certyfikowany przewodnik górski i narciarski, badacz śniegu i klimatu. Prowadził projekty badawcze dotyczące związku między pogodą a powstawaniem lawin dla Szwajcarskiego Instytutu Badań nad Śniegiem i Lawinami (SLF). Ben (ur. 1984) mieszka w pobliżu Grenoble ze swoją żoną Neige (to nie żart). Obecnie dr Snow pracuje w pełnym wymiarze godzin dla Meteo France.

Guido Unterwurzacher 

Słowo "maszyna dobrego humoru" mówi wszystko o Guido. Gdziekolwiek jest Guido, zawsze panuje dobry nastrój i czy to na nartach, czy podczas wspinaczki, można śmiało nazwać go maszyną. Jako jeden z właścicieli Alpine School Rock'n'Roll, entuzjastyczny alpinista i utalentowany wspinacz, może nie tylko opowiadać o trudnych pierwszych wejściach z "Huberbuam" i wyprawach, ale także o wielu zadowolonych gościach.

Monika Hümmer 

Oglądanie Moni na nartach to marzenie. Nic więc dziwnego, że jest członkiem zespołu dydaktycznego i demonstracyjnego DSLV. Od 2018 roku odnosi również sukcesy jako przewodnik górski i narciarski. Dzięki jej spokojnemu, empatycznemu i wesołemu usposobieniu czujesz się niesamowicie komfortowo, gdy jesteś z nią poza domem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – chcemy nie tylko wyposażyć Cię w najlepszy sprzęt, ale także przygotować Cię na górskie przygody z solidną wiedzą.

Planowanie wycieczek i raport o sytuacji lawinowej

Dowiesz się, jak interpretować raport lawinowy w zależności od trasy oraz jak rozpoznawać i minimalizować ryzyko na trasie jeszcze w trakcie przygotowań. Oprócz tego nastąpi wprowadzenie do aplikacji White Risk – inteligentnej elektronicznej pomocy w planowaniu wycieczek.

Pierwsza pomoc w wysokich górach

Co zrobić w przypadku wyczerpania, zapadnięcia zmroku lub upadku z obrażeniami? Z nami nauczysz się skutecznych technik ratowniczych, aby szybko i prawidłowo reagować w sytuacjach awaryjnych.

Ochrona klimatu

Zmiany klimatu zagrażają naszym zimom, a jednocześnie naszemu życiu, jakie znamy. Na naszych warsztatach POW dowiesz się, jak możesz skutecznie zaangażować się jako indywidualna osoba. Możesz zacząć od zrównoważonego przyjazdu na wydarzenie deuter off-line days.

Udział w dniach deuter off-line nie kosztuje ani centa. Wystarczy wypełnić quiz i zgłosić się już dziś.

Usługi wliczone w cenę:

 • 3-4 noclegi (we wspólnych pokojach) z niepełnym wyżywieniem i napojami
 • Wśród wszystkich zwycięzców rozlosujemy podczas wycieczki 1 Alproof Tour
 • Przewodnik górski na 3-4 dni wycieczki narciarskiej
 • Karnet narciarski na pierwszy dzień przyjazdu, jeśli to konieczne
 • Przyjazd i odjazd transportem publicznym (z wyjątkiem samolotu)
 • Voucher na półroczną subskrypcję White Risk
 • Torba Duffel Pro 40 (zostanie rozdana po zakończeniu imprezy)
 • Torba z gadżetami
 • Dostęp do wypożyczonych plecaków z kolekcji deuter Snow Sports
  • Zwycięzcy mogą wybrać plecak na wycieczkę z wyprzedzeniem, który zostanie do nich wysłany i odebrany bezpośrednio po wycieczce.
  • Wybór między Alproof Tour, Alproof i Freescape Pro, Freerider Pro
  • Jeśli zwycięzca chce kupić plecak: faktura z 20% rabatem
  • Kod kuponu 20% na deuter.com
 • Warsztaty: Planowanie wycieczek, pierwsza pomoc, POW

 

Brak w zestawie:

 • detektor lawinowy, sonda, łopata
 • narty lub splitboard (własne lub wypożyczone na miejscu)
 • przyjazd samochodem
 • napojów alkoholowych oraz żywności i napojów poza ośrodkiem HP

Aby wziąć udział w wydarzeniu deuter off-line days, nie musisz być profesjonalistą, ale musisz czuć się pewnie poza trasami, mieć za sobą kilka wypraw i nie być osobą początkującą. 

Sprawdź, czy spełniasz wymagania:

 • Bezpiecznie jeździsz na nartach lub snowboardzie poza trasami
 • Posiadasz dobre umiejętności jazdy na nartach lub splitboardzie (przykładowo potrafisz wykonywać ostre skręty i inne podstawowe techniki jazdy skitourowej)
 • Z łatwością poradzisz sobie z podejściem na wysokość co najmniej 1000 m różnicy poziomów i zjazdem z wysokości co najmniej 1500 m różnicy poziomów.
 • Posiadasz własny sprzęt bezpieczeństwa: detektor lawinowy, sondę, łopatę
 • Cieszysz się dobrym zdrowiem fizycznym, nie masz chorób układu krążenia ani układu oddechowego
 • Uczestnictwo jest dozwolone tylko z własnymi nartami skiturowymi lub splitboardem (nie z rakietami śnieżnymi lub snowboardem)

 

Zdradź nam, co potrafisz:

KEEN

Skituring to moja pasja. Moja kondycja umożliwia mi pokonanie podejścia o różnicy wysokości 1000 m i zjazd z 1500 m różnicy wysokości, po którym z chęcią zrobię sobie przerwę w schronisku.

PRO

Mam już za sobą wiele wypraw narciarskich. Z łatwością radzę sobie z 1000 m różnicy wysokości podejścia i 1500 m różnicy wysokości zjazdu poza trasą. Chętnie wezmę udział trawersie narciarskim w grupie z osobami na takim samym poziomie.

No Limits

Moja kondycja pozwala mi zdobyć Mont Blanc. Przy dobrych warunkach mogę zdobyć kilka szczytów jednego dnia. Kilka wejść i zejść dziennie oraz wydłużone trasy przez wysokogórskie tereny są dokładnie tym, o czym marzy moja dusza.

Wyposażymy cię idealnie. Możesz wybrać się na wycieczkę z zupełnie nowym plecakiem deuter Alproof Tour, plecakiem lawinowym Alproof, Freescape Pro lub Freerider Pro. Co więcej, pod koniec dni deuter off-line zostanie rozlosowany plecak Alproof Tour - jako towarzysz na wszystkie przyszłe wycieczki!

 
Nowy plecak: lawinowy ALPROOF TOUR

Dzięki lawinowej poduszce powietrznej Alpride E2 i najnowszej technologii superkondensatora przetestowany przez TÜV plecak Alproof Tour umożliwia szybkie, dynamiczne i niezawodne uruchomienie nawet w niskich temperaturach. Wygodna obsługa, wielokrotne uruchamianie i łatwo dostępna komora bezpieczeństwa zapewniają wysoki komfort noszenia i ścisłe dopasowanie do ciała, aby umożliwić kontrolowane działanie. Pętla na nogę zapobiega ześlizgnięciu się w razie zasypania. Pętle materiałowe, paski mocujące i rolowane zapięcie umożliwiające zwiększenie objętości plecaka zapewniają maksymalną elastyczność podczas wielodniowych wypraw narciarskich.

 

ALPROOF

Plecak Alproof wyposażony w system lawinowej poduszki powietrznej Alpride E2 i najnowszą technologię superkondensatora, działa niezawodnie, szybko i pod wysokim ciśnieniem, nawet w ujemnych temperaturach. Dzięki możliwości wielokrotnego rozkładania, łatwej obsłudze i szybko dostępnemu przedziałowi na sprzęt lawinowy, a także doskonałemu komfortowi noszenia i dopasowanemu dopasowaniu bez chybotania ładunku, rezultatem jest kontrolowana jazda w terenie za każdym razem. Pasek zabezpieczający nogi zapobiega zerwaniu plecaka w lawinie, a torba na kask, paski na sprzęt i pętle na sprzęt sprawiają, że ten sprawdzony przez TÜV plecak z lawinową poduszką powietrzną jest również poważnym plecakiem alpinistycznym.

 
Freescape Pro

Wszechstronny model Freescape Pro dla ambitnych alpinistów, zaprojektowany z myślą o wymagających technicznie, wielodniowych wyprawach. Dobrze wentylowany, bezpieczny krój zapewnia wysoki komfort noszenia, a tylny zawias umożliwia szybki dostęp do sprzętu. Jednocześnie narty, snowboard lub raki mogą pozostać zamocowane na zewnątrz dzięki zmiennym paskom mocującym. Oddzielna komora bezpieczeństwa na sondę i łopatę jest natychmiast dostępna w nagłych wypadkach. Ponadto wytrzymały, wolny od PFC plecak jest wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, a główny materiał posiada również certyfikat bluesign®.

 

FREERIDER PRO

Freerider Pro ma wszystkie funkcje i elastyczną pojemność potrzebną do wielodniowych zimowych przygód w górach. Najnowsze wcielenie Freerider Pro ma nowe zamknięcie typu roll-top. Pozwala to zwiększyć pojemność plecaka o 10 litrów. Sam roll-top jest również wyposażony w chowany pasek do mocowania dodatkowego zestawu lub liny wspinaczkowej lub do kompresji samego roll-topa. W ciągu dnia, gdy nie potrzebujesz nart, rakiet śnieżnych lub snowboardu, można je szybko i łatwo przymocować na zewnątrz plecaka za pomocą dwóch dedykowanych pasków; narty można przymocować po przekątnej pleców lub w ramie A, snowboard lub rakiety śnieżne w pozycji pionowej. Te wszechstronne paski mogą być również używane do kompresji.

Data zakończenia przyjmowania zgłoszeń to 31 grudnia 2023 r. o godz. 23:59.