€ 26,40
% € 44,00 (40% bespaard)
€ 26,40
% € 44,00 (40% bespaard)
Ons drinksysteem zorgt voor een continue vochttoevoer, zonder dat je je sportieve activiteit moet onderbreken. Deze kleine drinkzak met z'n ongewone vorm is speciaal ontworpen voor de Pulse en Shortrail III heuptassen. Dankzij de zijflappen van de drinkzak wordt de ruimte van de heuptas optimaal gebruikt, waardoor er zelfs ruimte is voor gereedschap en eten. De drinkslang heeft een standaard lengte en is compatible met de andere drinkslangen uit de collectie. Het hele systeem is zowel vrij van BPA als van PFC.
Taste-FreeTM: De binnenkant van de waterzak en de drinkslang is zo glad als glas. Dankzij deze moleculaire kenmerken is de streamer smaakvrij, erg hygiënisch en makkelijk te reinigen.
Grunge-GuardTM: Deze laag, die stevig is vastgemaakt aan het draagmateriaal, remt de groei van bacteriën in het drinksysteem.
Easy Clean: Het drinksysteem kan dankzij de opening over de hele breedte makkelijk gevuld en schoongemaakt worden - absoluut lekvrij door de sluitclip.
Dirt Guard: De bevestigde beschermkap beschermt het mondstuk tegen vuil tijdens langere tochten.
Ideal usage
Certificates

ClimatePartner gecertificeerd product
Door meer gebruik te maken van materialen en technologieën met een lagere koolstofvoetafdruk in onze collecties, proberen we onze koolstofvoetafdruk op de lange termijn te minimaliseren. Maar zelfs met de grootste inspanningen is het onmogelijk om uitstoot volledig te vermijden. Alles wat we vandaag de dag niet meer kunnen verminderen in onze producten, willen we compenseren in samenwerking met Climate Partner. Als je in de toekomst een door ClimatePartner gecertificeerd deuter-product koopt, wordt de hoeveelheid uitstoot die vrijkomt bij de productie en het transport van het product gecompenseerd door vrijwillige compensatie en specifiek geïnvesteerd in een geselecteerd sociaal en klimaatbeschermingsproject. Meer informatie.

Gemaakt zonder PFAS
Dit product is gefabriceerd zonder het gebruik van per- en polyfluorchemicaliën. Dit vermindert het gebruik van stoffen die schadelijk zijn voor het milieu en de gezondheid.
PFAS wordt normaliter o.a. gebruikt als coating voor regenbescherming, omdat ze water-, vuil- en vetafstotende eigenschappen hebben. In plaats daarvan gebruikt deuter nu een DWR (Durable Water Repellency) impregnering, die onschadelijk is voor de gezondheid en het milieu.






