Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

€ 9,00

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.

€ 9,00

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Productnummer: 3920226

Soms heb je maar een klein hulpmiddel nodig om grote problemen op te lossen - dat is precies waar de Multistrap met 50 cm voor is. Of het nu is om ski's of stokken aan je rugzak te bevestigen, om gereedschap aan je fiets te bevestigen of voor een snelle noodreparatie onderweg - dit veelzijdige hulpje heb je altijd bij de hand. De robuuste TPU-band houdt zelfs bij zware schokken, kan in een handomdraai worden bevestigd en steeds opnieuw worden gebruikt.

Certificates

ClimatePartner gecertificeerd product

ClimatePartner gecertificeerd product

Door meer gebruik te maken van materialen en technologieën met een lagere koolstofvoetafdruk in onze collecties, proberen we onze koolstofvoetafdruk op de lange termijn te minimaliseren. Maar zelfs met de grootste inspanningen is het onmogelijk om uitstoot volledig te vermijden. Alles wat we vandaag de dag niet meer kunnen verminderen in onze producten, willen we compenseren in samenwerking met Climate Partner. Als je in de toekomst een door ClimatePartner gecertificeerd deuter-product koopt, wordt de hoeveelheid uitstoot die vrijkomt bij de productie en het transport van het product gecompenseerd door vrijwillige compensatie en specifiek geïnvesteerd in een geselecteerd sociaal en klimaatbeschermingsproject. Meer informatie.

Gemaakt zonder PFAS

Gemaakt zonder PFAS

Dit product is gefabriceerd zonder het gebruik van per- en polyfluorchemicaliën. Dit vermindert het gebruik van stoffen die schadelijk zijn voor het milieu en de gezondheid.

PFAS wordt normaliter o.a. gebruikt als coating voor regenbescherming, omdat ze water-, vuil- en vetafstotende eigenschappen hebben. In plaats daarvan gebruikt deuter nu een DWR (Durable Water Repellency) impregnering, die onschadelijk is voor de gezondheid en het milieu.

Productgalerij overslaan

Similar products

Triangle Front Bag 1.5
Triangle Front Bag 1.5

€ 26,00

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5,0 (1)
Accessories, Belt, Strap
Accessories, Strap
Bike Bag 0.3

€ 17,00
Triangle Bag 2.2
Triangle Bag 1.7
Triangle Bag 1.7

€ 25,00

Gemiddelde waardering van 3 van 5 sterren

3,0 (1)
Accessories, Buckle
Buckle 20 mm

€ 2,25
Accessories, Belt, Strap

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend