€ 1.350,00
€ 1.350,00
De TÜV-goedgekeurde Alproof Tour SL is uitgerust met het Alpride E2 lawine airbag systeem met de allernieuwste supercapacitor technologie voor een snelle, betrouwbare inzet bij hoge druk, zelfs bij ijskoude temperaturen. Met meerdere ontplooiingsmogelijkheden, eenvoudige bediening en een snel toegankelijk lawine-uitrustingsvak, plus superieur draagcomfort voor de SL en een goede pasvorm zonder wiebelen van de lading, is het resultaat elke keer weer een gecontroleerde rit. Een beenband zorgt ervoor dat de rugzak op zijn plaats blijft bij een lawine. Gear lussen, versnellingsbanden en roll-top uitbreidbaar capaciteit geven deze pack maximale aanpasbaarheid voor multi-day ski traverses.
Features
- Alpride E2 Lawine Airbag Systeem
- Verstelbare Borstriem
- Verstelbare Borstriem Met Noodfluitje
- Straps Voor Het Aanpassen Van De Belasting
- Ergonomisch & Gevoerde Heupvinnen
- Versterkt Veiligheidscompartiment Voor Schepblad En Handvat
- Geschikt Voor Een Drinksysteem Van 3 Liter
- Bevestiging IJsbijl
- Binnenvak Om Waardevolle Spullen Veilig Te Houden
- Sos Label Met Noodnummers
- Rolsluiting Voor Volume Uitbreiding
- Lussen Van Materiaal Aan De Voorkant
- Touwbevestigingsriem
- Ergonomisch Gevormde Schouderbanden
- Sleutelclip
Ideal usage
- D stands for Denier – a unit of measurement for yarn weight. 600D means that 9,000 meters of yarn weigh 600 grams. The higher the value, the more robust (and often heavier) the material.
- PES stands for Polyester. Polyester fibers are highly tear- and abrasion-resistant, easy to care for, and absorb very little moisture.
- PA stands for Polyamide (also known as nylon). Polyamide fibers are especially durable, elastic, and lightweight – ideal for textiles subject to high stress.
- REC stands for Recycled – the material is made entirely or partially from recycled resources.
- BS stands for bluesign®-certified – the material has been produced in an environmentally friendly and sustainable way according to the bluesign® standard.
Top-Features of Alproof Tour 36+5 SL
De heupband, nauwkeurig te verstellen borstband en de veiligheidsstrap bij het been zorgen ervoor dat de rugzak stevig op z'n plek blijft in het geval van een lawine. De beenstrap is ook eenvoudig vast te zetten, zonder dat je de heupband los hoeft te maken.
De geavanceerde, volledig elektrische Alpride E2 airbagsysteem met supercondensator technologie is een van de lichtste elektrische systemen op de markt en wordt niet beïnvloed door lage temperaturen. Naast een snelle inzet en een hoge luchtdruk heeft deze bewezen technologie enorme voordelen in vergelijking met traditionele airbags met cartridges of lithium-ion batterijen. Deze voordelen hebben niet alleen betrekking op het onderhoud, maar ook op de beperkingen op het gebied van transport. Een groot LED display en het handvat aan de buitenkant van de tas maken het makkelijk om de status van het systeem te controleren en het systeem te activeren. Het hele systeem kan voor het seizoen meerdere keren getest worden, zonder kosten.
Backsystem

ALPINE
Aangename ventilatie
dankzij kanalen in de kussens, bedekt met ademende meshstof.
Compacte pasvorm
dankzij de ergonomische, nauwsluitende rugkussens en het draagsysteem.
De voordelen
De stevige, veilige pasvorm maakt het gemakkelijker om je evenwicht te bewaren, zelfs op moeilijk terrein, en om gecontroleerde bewegingen te maken. Het ergonomische rugsysteem en betrouwbare ventilatie zorgen voor een comfortabel draaggevoel.
SL Women’s Fit
Dit model is ook verkrijgbaar in de SL-versie. Dit betekent dat de pasvorm en het draagsysteem perfect zijn aangepast aan de vrouwelijke anatomie. Vrouwen hebben nl. gemiddeld een kortere rug dan mannen. Het draagsysteem in het SL-model is daarom iets korter dan bij de standaardrugzakken van deuter. Meer informatie over onze pasvormen.
ALPINE SYSTEM / ALPRIDE E2 AIRBAG SYSTEM

Certificates

Gemaakt zonder PFAS
Dit product is gefabriceerd zonder het gebruik van per- en polyfluorchemicaliën. Dit vermindert het gebruik van stoffen die schadelijk zijn voor het milieu en de gezondheid.
PFAS wordt normaliter o.a. gebruikt als coating voor regenbescherming, omdat ze water-, vuil- en vetafstotende eigenschappen hebben. In plaats daarvan gebruikt deuter nu een DWR (Durable Water Repellency) impregnering, die onschadelijk is voor de gezondheid en het milieu.




































